Lista produktów marki Caprice

Firma Caprice z siedzibą w Pirmasens (Niemcy) założona została w roku 1990, a od 1994 obecna jest w Polsce. Od roku 1997 w Poznaniu działa przedstawicielstwo niemieckiej firmy na obszar Polski i Litwy.
Caprice produkuje rocznie ponad 3.000.000 par butów, specjalizuje się w skórzanym obuwiu damskim, stworzyła i opatentowała między innymi stosowany obecnie w kilku markach koncernu Wortmann system AntiShokk (amortyzacja w obcasie) oraz system klimatyzacji OnAIR, który jest dostępny wyłącznie w butach marki Caprice.

Czy wiecie, że obuwie może również być wyposażone w… klimatyzację? Marka Caprice proponuje buty, które ochronią twoją stopę przed przegrzaniem w lecie oraz przed zimnem w chłodniejsze dni. Dzięki temu będziesz odczuwać komfort chodzenia nawet po całym dniu a z wnętrza szybko zostanie odparowana zbędna wilgoć.

Używana przez tego niemieckiego producenta technologia OnAir bazuje na rozwiązaniach wykorzystywanych między innymi w lotach kosmicznych. Stworzona przez Caprice unikalna wkładka składa się z około 300 zbiorniczków z powietrzem, dzięki którym stopa tylko w około 30% opiera się na podłożu. Właśnie to sprawia, że buty tego producenta są zdrowe i wygodne!

Wśród obuwia tej marki znajdziecie kozaki, półbuty, botki, sandały oraz wiele innych modeli o ponadczasowych wzorach i różnych wersjach kolorystycznych.

Jest 103 produktów.

Pokazano 1-12 z 103 pozycji